Stoporex – tabletky na podporu erekcie

Stoporex je známa značka doplnkov na zlepšenie erekcie a potencie u mužov. Jedna sa o supplement alebo doplnok výživy čo znamená, že tento produkt je možne zakúpiť aj bez receptu. Tabletky obsahujú čisto prírodné účinné latky, čiže extrakty rôznych rastlín, ktoré máju pozitívne účinky na sexuálne zdravie a hormonálny balans u chlapov. O tom, že Stoporex naozaj funguje svedčia tisícky spokojných chlapov po celom Slovensku. Dôkazom sú aj naplnené fóra pozitívnymi komentármi, reakciami a recenziami na základe vlastných skúsenosti s užívaním Stoporexu.

Stoporex pre chlapov prináša alternatívne riešenie problémov s erekciou, ktoré je hlavne zdravšie a s minimálnym počtom nežiaducich účinkov. Treba však spomenúť aj druhu stranu mince, a tou je fakt, že Stoporex nie je liekom na takže typy erektilnej dysfunkcie resp. stav erektilnej dysfunkcie nelieči, ale iba napomáha k lepšiemu prekrveniu a stoporeniu penisu a vďaka prírodným afrodiziakám obsiahnutým v tabletkách zvyšuje aj chuť na sex u chlapov. Niektorí muži dokonca potvrdili aj vyššiu výdrž pri sexe, ale toto vidím skôr ako individuálny účinok, ktorý určite nebude fungovať u všetkých rovnako, pričom Stoporex cena je naozaj priaznivá.

Aby som nepísal samu chválu o tabletkách Stoporex, ďalším sporným bodom je to, že Stoporex zázračne nezačne fungovať pred pohlavným stykom ako je to napríklad v prípade Viagry, tabletky treba brať dlhodobo a pravidelne na to aby sa dostavili prve účinky. U mňa osobne začal Stoporex fungovať už po prvom týždni užívania. Stoporex nemá zmysel brať do nekonečna, ale určíte odporúčam aj oddych od kúry. Napríklad, každé tri mesiace aspoň jeden mesiac pauza od tabliet, kedy telo stratí pomaly vytvorenú rezistenciu voči účinným látkam.

Stoporex dostať kúpiť v troch verziách a aj keď je hlavný výsledok pri každej verzii tabliet rovnaký, a to lepšia erekcia, predsa len sú verzie tabliet zacielené na rôzne oblasti sexuálneho pôsobenia u chlapov. Stoporex ponúka, Stoporex Klasik a Stoporex Prolong.

Stoporex Klasik

Ako už samotný názov napovedá, verzia tabliet Klasik, je akási klasická či základná verzia s ktorou rozhodne nič nepokazíte. Stoporex Klasik je primárne určený na rýchlejší nástup a zlepšenie erekcie pre všetky vekove kategórie, nielen pre chlapov v pokročilom veku. Produkt je aj skvelým afrodiziakom, čiže u mužov zvyšuje chuť na sex, inak povedané libido. Tabletky sú klasifikované výživový doplnok, ktorý obsahuje 100% prírodné zloženie. Určite sa nejedna o liek, čo je výhodou nakoľko na kúpu tabletiek Stoporex Klasik nepotrebujete recept. Tabletky si môžete veľmi jednoducho objednať v pohodlí domova a čo je hlavné, balenie vám príde diskrétne zabalené, čiže sa nemusíte obávať o to, žeby niekto tušil čo vám práve kuriér doručil :-).

Zloženie:

Kotvičnik zemný – kto by nepoznal tribulus? Bylinka známa hlavne v kulturistickom a športovom prostredí hlavne vďaka svojim pozitívnym vlastnostiam na generovanie testosterónu v tele, ale aj na zvýšenie fyzickej výkonnosti.

Maca – Peruánska Viagra, aj takú prezývku má práve Maca. Pozitívne vplýva na libido, sexuálne funkcie a potenciu.

L-Arginín – jedna sa o aminokyselinu, ktorá sa podieľa na tvorbe oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje cievy, zlepšuje ich pružnosť čím zlepšuje ich prekrvenie. A v našom prípade lepšie prekrvenie ciev znamená lepšiu erekciu.

L-Citrulín – sesterská aminokyselina práve vyššie spomínaného L-Arginínu. Spolu sú nerozlučná dvojka, ktorá vytvára oxid dusnatý vďaka, ktorému dochádza k prekrveniu ciev v oblasti penisu.

L-lyzín – ďalšia aminokyselina, ktorá prispieva k lepšiemu prekrveniu ciev, čo ma pozitívny dopad na erekciu

Teobromín – purinový alkaloid, ktorý možno nájsť v kakau (čokoláda) , ktorý v zložení prispieva k stimulačným účinkom na organizmus

 

Jeho účinky

Rýchly nástup poriadnej erekcie

Stoporex Klasik je prvá pomoc pri slabej erekcii. Jeho primárnym účinkom je rýchlejší nástup stoporenia penisu. Avšak nefunguje ako zázrak, tabletky musíte užívať dlhodobo a hlavne pravidelne, aby účinné latky mohli stimulovať svoje primárne funkcie nepretržite, len vtedy dokážu tabletky prejaviť svoje účinky na sto percent.

Kvalitné stoporenie

Poriadny sex znamená tvrdý penis. A práve v tom tabletky Stoporex Klasik excelujú, pomáhajú totižto k pevnej a tvrdej erekcii na základe prekrvenia ciev a toporných teliesok v penise. Stoporex stimuluje tvorbu testosterónu, čo samozrejme ovplyvňuje a vylepšuje celý rad sexuálnych funkcii u chlapa.

Vyššia chuť na sex – libido

Ďalšia oblasť, ktorú Stoporex úspešne dominuje je libido. Inak povedané afrodiziaká-lne účinky tabliet vám zaručia poriadnu nadržanosť a vyššiu chuť na sex.

Stoporex Prolong

Ďalšia úspešná verzia tabliet – Stoporex Prolong sa teší svojej popularite u mužov po celom Slovensku, a to hlavne vďaka tomu na čo sú tabletky primárne určené: dlhšia výdrž pri pohlavnom styku. 5 sekúnd a dosť, určite to poznáte alebo prinajmenšom aspoň raz v živote ste sa stretli s predčasnou ejakuláciou či rýchlym vyvrcholením. A práve tento problém má verzia tabliet Prolong riešiť. Nielen kvalitná erekcia, ale aj dlhšia výdrž číže dlhotrvajúca erekcia je dôležitá pre kvalitný milostný život. Vďaka unikátnej formule účinných látok, ktoré sú prírodného zloženia, Stoporex Prolong ponúka jedinečné vlastnosti na oddialenie ejakulácie.

Zloženie:

Maca – takmer zázračná bylina, ktorá pozitívne pôsobí n psychickú ale aj fyzickú výkonnosť, pričom zvyšuje libido.

Tribulus Terrestris – Kotvičnik je známi predovšetkým svojimi stimulačnými účinkami na primárny mužský hormón testosterón, ktorý riadi celu radu sexuálnych a fyzických funkcií u mužov.

Pestrec Mariansky – rastlina, ktorú poznajú najmä alkoholici  , kvôli svojim detoxikačným účinkom na pečeň, ale taktiež napomáha aj k lepšiemu prekrveniu pohlavnej sústavy.

Ženšen – ako už samotný názov byliny hovorí „Všehoj“ , využitie je naozaj všestranné, pôsobí však aj ako afrodiziakum a dodáva kopec vitality a energie.

Jeho účinky:

Oddialenie ejakulácie

Oblasť, pre ktorú bola táto verzia tabliet určená a v ktorej naozaj dominuje. Oddialenie vyvrcholenia u chlapov znamená lepší a dlhší sex, čo bez pochýb pochvália najmä ženy.

Predlženie sexu

Koktejl účinných látok prinesie silnejšiu a dlhšiu erekciu pri lepšom prekrvení penisu, čím sa zaručí aj dlhší sex

Väčšia chuť na sex

Dá sa povedať, že Stoporex Prolong je v podstate aj afrodiziakum a priaznivo podporuje okrem erekcie a sexuálnej výdrže aj libido. A to všetko vďaka bylinám, ktoré priaznivo ovplyvňujú stimuláciu mužského hormónu testosterón.

Stoporex Ultragold

Stoporex Ultragold je v poradí tretia zároveň aj posledná verzia tabliet od značky Stoporex, ktorú ocenia predovšetkým seniori a všeobecne chlapi po 40tke, pre ktorých boli tieto tabletky primárne navrhnuté. Stoporex Ultragold napomáha k udržiavaniu kvalitnej erekcii dlhodobo. Chlapom po 40tke každým rokom trošku ubúda z tvorby testosterónu, čo eventuálne spôsobenie ochabnutie erekcie až erektilnú dysfunkciu, tu na scénu prichádzajú prírodné doplnky, ktoré môžu do značnej mieri pomôcť. Tabletky stoporex Ultragold určite obohatia váš sexuálny život a poriadne vám to tam dole postavia do pozoru aj napriek pokročilému veku. Poďme sa ďalej v tejto recenzii pozrieť, čo všetko tieto tabletky obsahujú a aké sú ich účinky.

Zloženie:

Tribulus – je to už takpovediac stálica vo všetkých doplnkoch na podporu erekcie, ide o rastlinu, ktorá napomáha vo fyzickej výkonnosti a údajne posilňuje tvorbu testosterónu.

Maca – bylina, ktorá vám zaručí vyššiu chuť na sex, ale obsahuje aj cely rad ďalších pozitívnych vlastnosti, napríklad psychická a fyzická vitalita a výkonnosť.

Ženšen – podporuje mentálne zdravie, pričom sa jedna aj o silný antioxidant, ktorý je veľmi populárny práve v čínskej medicíne už tisícky rokov

Zinok – minerál, ktorý je v dnešnej dobe u ľudí takmer nedostatkový materiál, primárne slúži na tvorbu hormónov, spermatogenézu (tvorba spermii) ale aj vplyv na pohlavné ústrojenstvo.

Meď – podporuje správne fungovanie imunitného systému, k zdravej činnosti neovej sústavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Jeho účinky:

Zvýšenie libida

jeden z hlavných účinkov stoporex Ultragold je práve zvýšená chuť na sex. S pribúdajúcim vekom, chuť na sex, čiže libido, upadá a práve na toto tvorcovia tabliet mysleli. S dlhodobým užívaním tabliet si zaručíte aj poriadnu chuť na sex.

Dlhodobá a kvalitná erekcia

Čo už by to boli tabletky na erekciu keby nezlepšovali erekciu? Jasným účinkom tabliet je podpora erekcie, a nielen kvalitou, ale aj dĺžkou pôsobenia. Pri dlhodobom a pravidelnom užívaní sa dajú do pohybu pozitívne vplyvy na tvorbu testosterónu, čo zaručuje zdravší a kvalitnejší sexuálny život u chlapov aj v staršom veku.